TOPlist
header-print
Sekce

Novinky

V Hannoveru byla představena nová řada pneumatických válců vyhovujících standardu ISO

03.05. 2017by Admin E-konstruktér

Zcela novou řadu pneumatických pohonů ISOLineTM představila společnost IMI Precision Engineering na veletrhu Hannover Messe 2017.

Řada ISOLineTM je založena na spolehlivé a robustní technologii IMI Norgren, jejíž součástí je také systém "fit and forget" ("namontuj a zapomeň"), který zjednodušuje instalaci, zvyšuje životnost a snižuje náklady na údržbu. Pro ještě dokonalejší pohyb poháněných strojů přichází řada ISOLineTM se systémem IMI Norgren Adaptive Cushioning System (ACS). ACS automaticky nastavuje odpružení válce pro měnící se zatížení, které může nastat v průběhu cyklu válce, pracovní směny nebo životnosti stroje. Proto jakékoli ruční nastavení šroubu odpružení není nutné. Tím odstraňuje potřebu odborných znalostí pro montáž a zjednodušuje proces instalace, a tak je dosažen bezpečnější a hladší provoz. To přispěje k zajištění efektivního provozu daného použití a potenciálně prodlužuje dobu životnosti stroje. Pro extrémní aplikace zahrnující vysoké rychlosti nebo vysoké zatížení je pro případ potřeby ručních úprav součástí zařízení také šroub k nastavení odpružení.

V souladu s normou ISO 15552 je sortiment výrobků až o 20 % lehčí než předchozí pneumatické válce. ISOLineTM poskytuje lepší výkon; má nižší odtrhovací tlak a sníženou minimální rychlost. Moderní design ISOLineTM nabízí moderní vzhled s čistým profilem a je k dispozici ve velikostech 32-125 mm. Pro systémové návrháře je zde možnost dodatečné montáže spínačů, která přináší větší flexibilitu při navrhování. Veškeré pohony vyvíjené v IMI Precision Engineering jsou výsledkem rozsáhlých investic do inovací. Tím, že výrobce pracuje přímo ve spolupráci se zákazníky, může vyvíjet řešení, která udržují jejich skvělé stroje v efektivním pohybu. Řada pneumatických válců ISOLineTM je výsledkem rozsáhlého výzkumu a vývoje, a je navržena tak, aby přinášela skutečné výhody pro zákazníky společnosti. Pohon ISOLineTM nezůstává nic dlužen osvědčené spolehlivosti produktů IMI Norgren. Je vybaven nově představenou technologií ACS společnosti IMI Norgren, která nejenže poskytuje snadnou instalaci a zlepšuje životnost strojního zařízení, ale umožňuje inženýrům "namontovat a zapomenout". ISOLineTM doplňuje řadu vysokovýkonných standardních válců ISO IMR Norgren o doposud nejmodernější přírůstek, který je vhodný pro libovolný druh použití.

 
hodnocení

Diskuze