TOPlist
facebook google+ linkedin youtube
header-print
Sekce

Novinky

Nový Express katalog od společnosti IMI Precision Engineering

09.11. 2016by Admin E-konstruktér

Společnosti IMI Precision Engineering – přední světová firma v technologii řízení pohybu a médií - uvedla na trh svůj nový katalog IMI Norgren Express, kde najdete přes 2 300 produktů skladem k okamžitému objednání - včetně pneumatických válců, ventilů, úpravných jednotek vzduchu (FRL) a šroubení. Všechny špičkové výrobky jsou vyráběny podle přísných evropských standardů kvality.

Katalog v kompaktním tištěném vydání také těží z lepšího technického obsahu a snadného vyhledávání podle produktové skupiny a parametrů, takže zákazníci mohou činit informovaná rozhodnutí a zvolit správný komponent pro jejich aplikaci.

  

 

Manažer marketingu Ing. Lumír Biskup dodává: „Tento nový katalog poskytuje zákazníkům přístup k většímu množství skladových produktů IMI Norgren než kdykoliv předtím a naše expresní služba znamená, že produkty mohou být dodány do 24 hodin od objednání. I když katalog obsahuje komplexní technické informace, náš specializovaný tým technické podpory je připraven pomoci našim zákazníkům najít správné produkty či technická data."

 

 Chcete-li získat kopii katalogu zdarma, navštivte www.norgren.cz


 


Newsletter

Chcete dostávat novinky emailem?