TOPlist
header-print
Sekce

Novinky

Ferrari Factory Tour pro výherce soutěže SKF pro studenty

13.03. 2019by Admin E-konstruktér

Který technik by nechtěl na vlastní oči vidět jak se vyrábí vozy Ferrari? Vysokoškolští studenti nyní mají možnost vyhrát cestu do továrny v Maranello!

SKF je technickým partnerem týmu Scuderia Ferrari už od roku 1947, kdy debutoval 11. května 1947 na okruhu Piacenza. Závodním vozem na trati bylo Ferrari 125 s12 válcovým motorem, za jehož volantem seděl Franco Cortese.

Auto bylo vyrobeno v továrně Ferrari, stejně jako další auta vyráběná po celých nyní již 72 let. Tato tradice se stala součástí ochranné známky značky Ferrari. Na tomto prvním závodním voze byly díly od SKF, které jsou součástí "Rosse di Maranello" od prvního dne.

Česká SKF se letos, při svém 100. výročí svého působení vČR, rozhodla pozvat na návštěvu výroby vozů Ferrari vysokoškolské studenty technických oborů. A protože počet míst je omezený, do Maranella pojedou ti, kteří nejlépe odpoví na soutěžní otázku týkající se nových trendů vprůmyslové výrobě.

3 vítězové se už 18. dubna vydají do italského Maranella, kde přespí ve stylovém Ferrari Maranello Village a následujícího dne je čeká kompletní Ferrari Factory Tour. Před odjezdem zpět do ČR výherce ještě čeká krátká zastávka ve městě Bologna.

Soutěž s SKF najdete ZDE
http://cz.promo.skf.com/acton/fs/blocks/showLandingPage/a/22859/p/p-00a4/t/page/fm/0?sf99300956=1
hodnocení

Diskuze