TOPlist
facebook google+ linkedin youtube
header-print
Sekce

Nabídky zaměstnání

Pro přidání nové nabídky pošlete zadání inzerátu na inzerce@e-konstrukter.cz. Cena za zveřejnění inzerátu je 300,- Kč/2 týdny.

 23.5.2019
VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR
Chcete se aktivně podílet na vývojových projektech, rádi hledáte inovativní technická řešení a chcete být součástí zavádění nových prototypů do výroby? Pro našeho významného klienta, stabilní mezinárodní společnost, v současné době exkluzivně obsazujeme pozici Vývojový konstruktér.

Náplň práce:
  • Návrh a konstrukční řešení výrobků
  • Samostatná práce na vývojových projektech a rozšíření portfolia společnosti
  • Podílení se na inovaci stávajících výrobků  Asistentce při zavádění nových prototypů do výroby
  • Sledování trendů v oboru a hledání nových technických možností
  • Spolupráce s výrobním úsekem a vyhledávání možností inovací procesů a materiálů

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenost v oblasti vývoje nových produktů
  • Znalost softwarového nástroje Solid Works, popř. jiného CAD nástroje
  • Samostatnost, proaktivní přístup a schopnost dotahovat projekty
  • Technickou představivost, invenci a cit pro detail
  • Schopnost realizace nápadů
  • Pečlivost, zodpovědnost a orientace na zákazníka
  • Znalost anglického jazyka – čtení technické dokumentace
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
  • Práce v dynamické společnosti s dlouholetou tradicí
  • Samostatná a kreativní práce
  • Motivující platové ohodnocení
  • Možnost seberealizace a odborného růstu
  • Přátelský kolektiv
  • Bohatý systém benefitů

Lokalita pracoviště: Hořovice

Nástup: Ihned/dle dohody

V případě, že Vás nabídka zaujala, neváhejte zaslat své profesní CV na adresu prague@billancpartners.com.

 Hořovice

Kontakt:
Michaela Vejsadová

HR Consultant

Billanc Partners ČR

+420 777 219 900

prague@billancpartners.com