TOPlist
header-print
Sekce

Novinky

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě

27.08. 2017by Admin E-konstruktér

Ať již je stlačený vzduch používán v dílně, pro stáčení piva nebo v průmyslovém provozu, kde pohání celou soustavou pneumatických zařízení, vždy je nutno dbát na efektivní bezpečný provoz kompresorů a spotřebičů.

Zapomínat se nesmí ani na veškerá zařízení a prvky na úpravu i rozvod stlačeného vzduchu. Vše, co je pro stlačený vzduch potřeba, od kompresorů přes sušičky a rozvody až po poslední šroubení, najdete v e-shopu www.kompresory-vzduchotechnika.cz.

www.kompresory-vzduchotechnika.cz

E-shop postavený na zkušenostech odborníků

E-shop provozuje firma Kompresory Vzduchotechnika, s. r. o., která se soustředí především na stlačený vzduch nikoli na všechno možné jako jiní dodavatelé. E-shop na www.kompresory-vzduchotechnika.cz je postaven na zkušenostech odborníků této firmy a velmi snadno na něm pořídíte vše, co je potřeba pro výrobu, úpravu, rozvod i spotřebu stlačeného vzduchu.

Za nejlepší ceny na trhu je možné nakoupit na www.kompresory-vzduchotechnika.cz nejen kom­presory, ale i zařízení na sušení a filtraci stlačeného vzduchu, hadice, armatury, pistole, pneuma­tické nářadí, maznice i nezbytnou měřicí techniku a další příslušenství. S výběrem pomohou odborníci firmy Kompresory Vzduchotechnika osobně. Na tým této firmy je možné se spoleh­nout, že najde vhodný produkt do každého prostředí, dílny či provozu. Poté, co se odborníci seznámí s tím, co zákazníci dělají, navrhnou jim řešení na míru.

Intuitivní výběr výrobku

V přehledném e-shopu se vyzná každý. K službám je intuitivní nabídka, pomocník s nákupem a také videorádce, který zákazníky svižně provede celým e-shopem. Výrobky jsou v e-shopu roztří­děny do kategorií:

 

Kompletní nabídka výrobků jednotlivých kategorií je vždy přehledně shrnuta v tabulkách s důle­žitými parametry. V tabulce si zákazník najde vhodný výrobek pro svůj provoz a podrobný popis najde v kartě výrobu.

 

 

Všechny informace volně dostupné

Zákazníci si mohou ke všem produktům volně stáhnout technickou dokumentaci a katalogové listy. Vše je v češtině. Nahlédnout mohou do fotogalerie či sekce novinek, kde najdou články, rady a novinky z oblasti vzduchotechniky.

Orientaci v oboru vzduchotechniky poskytne rozsáhlá poradna pro zákazníky s naučnými články a návody na instalaci vzduchotechnických zařízení. Dozvíte se v ní i o platných normách v tomto oboru.

Kompresory-vzduchotechnika je e-shop, na který se zákazníci vracejí

E-shop www.kompresory-vzduchotechnika.cz se nikdy nezahltí a nevypadne z provozu. Používá totiž špičkové cloudové úložiště, jehož kapacita automaticky vzroste, když se zvýší zatížení. Obchodní podmínky a pravidla e-shopu Kompresory-vzduchotechnika jsou v souladu s nejnovějšími zákony. Webové stránky www.kompresory-vzduchotechnika.cz byly posouzeny nezávislou advokátní kanceláří a ta jim udělila certifikát Právní kvalita To je signálem, že při náku­pu se nemusíte obávat žádných právních kliček.

E-shop firmy Kompresory-vzduchotechnika je u zákazníků velmi oblíbený. Osvědčil se natolik, že mu své certifikáty udělily četné webové obchody a srovnávače. Získal také certifikát „Ověřeno zákazníky" udělovaný webem Heureka.cz .

 

Garance a výhody

Portál www.kompresory-vzduchotechnika.cz poskytuje četné garance a výhody:

• Nákup proběhne naprosto diskrétně – datové přenosy jsou zabezpečeny certifikátem SSL.

• Nákupem získáte dárek, prodlouženou záruku či olej na první výměnu.

• Kvalita všech nabízených produktů je zaručena.

• Doprava zdarma při objednávce zboží v hodnotě nad 10 000 Kč bez DPH.

• Nejlepší ceny i podmínky nákupu.

Pokud se však podaří najít na trhu stejný výrobek za stejných podmínek, ale za výhodnější cenu než u na www.kompresory-vzduchotechnika.cz, neváhejte firmu kontaktovat. Po prověření bude cena samozřejmě dorovnána.

hodnocení

Diskuze