TOPlist
header-print
Sekce

Novinky

Standardní a speciální ložiska NKE pro náročné aplikace

15.06. 2017by Admin E-konstruktér

Společnost NKE Austria GmbH na veletrhu v Hannoveru představila standardní a speciální ložiska pro náročné aplikace, jako například pro mechanické a elektrické pohony, čerpadla, kompresory i zemědělské stroje.

Na veletrhu představila také nové oddělení "Advanced Engineering", ve kterém se vyvíjejí například speciální ložiska v úzké spolupráci s uživateli.

Valivá ložiska hrají v mnoha aplikacích klíčovou roli a musí splňovat vysoké požadavky. Společnost NKE nabízí pro náročné aplikace v zemědělských strojích, mechanických pohonech, elektrických pohonech, čerpadlech a kompresorech, ale i v oblasti kolejových vozidel a větrných turbín, různé typy ložisek jako například válečková ložiska, soudečková ložiska, kuželíková ložiska, kuličková ložiska s kosoúhlým stykem, radiální kuličková ložiska a čtyřbodová ložiska, rovněž jako speciální ložiska vyrobená na přání zákazníka. Všechna ložiska podléhají přísným požadavkům na kvalitu a jsou testovány pomocí moderních zkušebních a měřicích postupů. Mezi válečkovými ložisky tohoto podniku ve Steyru zvláštní pozornost zasluhují jednořadá válečková ložiska. Tento typ ložisek se vyznačuje vysokou účinností a provozní spolehlivostí. V tomto podniku se sídlem ve Steyru se vyrábí více než 3000 různých provedení ložisek s krátkými dodacími lhůtami pro celou řadu aplikací.

Speciální ložiska vyvíjí a vyrábí společnost NKE v úzké spolupráci s uživateli. Tito profitují z nového oddělení "Advanced Engineering", ve kterém jsou nejnovější poznatky z výzkumu a vývoje slučovány s praktickými technickými zkušenostmi. Toto oddělení bylo vytvořeno při majetkové účasti španělského výrobce ložisek pro automobilový průmysl Fersa Bearings S.A. v NKE v rámci celého koncernu, který má nyní tři výrobní závody, pět distribučních center a tři centra pro výzkum a vývoj. Společnost NKE nabízí uživatelům ložisek komplexní služby sahající od vývoje produktu, technického poradenství, podpory projektu, inženýrských výpočtů až po podporu při certifikaci a provádění školení.

 O společnosti NKE Austria GmbH:

NKE Austria GmbH je výrobcem vysoce kvalitních valivých ložisek se sídlem ve Steyru. Společnost byla založena v roce 1996 skupinou vedoucích pracovníků bývalé společnosti Steyr Wälzlager. Od počátku roku 2016 je španělský výrobce ložisek pro automobilový průmysl držitelem 49 % akcií společnosti NKE. Společnost NKE vyrábí standardní a speciální ložiska pro všechny průmyslové aplikace. Hlavní činnosti společnosti NKE – konstrukce, vývoj výrobků, výroba a konečné zpracování komponent, montáž, zajištění kvality, logistika, prodej a marketing jsou soustředěny v centrále ve Steyru. Závod ve Steyru je certifikován dle normy ISO9001:2008, ISO 14001:2004 a OHSAS 18001. Komplexní řada standardních ložisek je k dispozici přímo ze skladu nebo v krátkých výrobních dodacích lhůtách. NKE rovněž vyvíjí řešení a nabízí výrobky pro speciální požadavky. Kromě vývoje výrobků a aplikační techniky nabízí NKE širokou škálu technických služeb, poradenství, dokumentaci a školení. Valivá ložiska NKE jsou distribuována prostřednictvím 12 mezinárodních prodejních zastoupení s více než 240 distribučními pobočkami v 60 zemích.

Kontakt:

NKE AUSTRIA GmbH

Im Stadtgut C4

A-4407 Steyr

Tel.: +43 7252 86667

Fax: +43 7252 86667 59

E-mail: office@nke.at

Internet: www.nke.at


hodnocení

Diskuze