TOPlist
header-print
Sekce

Novinky

PRŮMYSLOVÉ STROJE LZE NAKUPOVAT I Z POHODLÍ DOMOVA

11.06. 2015by Admin E-konstruktér

Pro nákup použitého stroje za účelem zajištění další výroby či obnovení stávajícího portfólia zařízení již můžete skutečně hnout pouze jedním prstem.

Mobilní aplikace společnosti Surplex umožní kupujícím použitých strojů, v oblasti dřevoobrábění, kovoobrábění, či zpracování plastů a robotiky, nakupovat svá budoucí zařízení kdykoli a odkudkoli a to prostřednictvím účasti na aukcích přes mobilní aplikaci či online.

Nákup použitých strojů ještě nikdy nebyl jednodušší

Na český trh nově vstupující společnost Surplex, která byla založena již v roce 1999, přináší nejen řešení pro ty, kteří potřebují v krátké době prodat stávající stroje či zařízení, ale také pro ty, kteří si přejí totéž rychle a pohodlně nakoupit. Společnost Surplex se zabývá nákupem a prodejem použitých strojů a zařízení pro kovoobrábění, obrábění dřeva a syntetických produktů a provozuje kvalitní aukční portál s dlouholetou tradicí, a nově také aukční mobilní aplikaci, na kterých lze nakupovat i prodávat stroje a zařízení. Na portále Surplex jsou dostupné jak informace o komplexních řešení v oblasti použitých strojů, tak i odkazy na zmíněné mobilní aplikace pro Android či iOS a zároveň detailní informace o účasti na aukcích, které je možné zde sledovat online.

surplex app

 

Jen málokterá společnost, pohybující se ve výrobním průmyslu a oblastí k němu přidružených, se může pochlubit tak moderním přístupem k nabízeným řešení pro své klienty. Online aukční portál i mobilní aplikace umožňují nakupujícím v mnoha evropských zemích sledovat aukce strojů, které si přejí koupit. V této aplikaci uvidí detailní informace o daném stroji, jakými jsou fotodokumentace stroje, jeho technický popis, začátek a konec plánované aukce stroje, historii sledovaných aukcí a nákupů a samozřejmě cenu, za kterou se zařízení prodává a kolik ostatní sledující přihazují. Nespornou výhodou je možnost nakoupit stroje za nižší ceny, jelikož rezervní cena stroje není stanovena.

Pouzity kompresor Metabo

Použitý kompresor METABO k zakoupení na Surplex.com

Příležitost nakoupit již použité stroje ocení především menší firmy, které potřebují obnovit svá stávající zařízení, ale nemohou si v daný moment dovolit investovat vysoké částky, které jsou pro nákup nových strojů potřeba. Koncept prodeje použitých strojů a zařízení je také velmi výhodný pro společnosti, které potřebují své stávající stroje prodat a nemohou si dovolit čekat dlouhé měsíce, než se jim místo ve výrobě uvolní, aby zde nově nakoupený stroj umístili.

Surplex - široká nabídka strojů a záruka kvality 

Nákup použitého stroje je jak bezpečný, tak pohodlný. Společnost Surplex totiž umožňuje kupujícím předem si stroj ve výrobě prohlédnout, je-li stále dostupný v provozu. Pokud již není v provozu umístěn, je k němu zhotovena obsáhlá dokumentace, včetně videí, která potenciálním zákazníkům poskytuje dostatečnou jistotu o kvalitě a funkcionalitě stroje, o který mají zájem. Zároveň jsou vystavované stroje předem testovány odborným personálem, který disponuje bohatými zkušenostmi v daném oboru.

Použitý robot FANUC zakoupíte na Surplex.com 

Použitý robot FANUC zakoupíte na Surplex.com

Výběr strojů je opravdu velmi rozsáhlý, od pásových pil, přes vysokozdvižné vozíky, CNC stroje, tesařské stroje, stroje na výrobu ocelových konstrukcí, až po soustruhy a mnoho dalších strojů a zařízení, které lze využít v oblastech kovoobrábění, dřevoobrábění, truhlářství, povrchové úpravy či zpracování plastů a robotice.

hodnocení

Diskuze