TOPlist
header-print
Sekce

Novinky

Průmyslové nožní spínače se zvýšeným teplotním rozsahem

03.04. 2016by Admin E-konstruktér

Herga Technology rozšířila svůj sortiment ekonomických nožních spínačů o dva nové jednopólové spínače, které kromě ochrany před vniknutím cizích předmětů a kapalin IPX7 nabízejí taky zvýšenou teplotní odolnost -20 až +80°C.

Série 6219 a 6229 je určena k použití v kancelářích, k ovládání domácích spotřebičů a v lehkém průmyslu. Maximální zatížení elektrických kontaktů je 3 A a 250 V AC/DC.

Ergonomicky dimenzované nožní spínače poskytují zákazníkům alternativní možnost přizpůsobit si zařízení vlastnímu stylu a požadavkům. Oba modely jsou vyrobené z tvarovaného termoplastu s protiskluznými nášlapnými plochami pro bezpečné došlápnutí a maximální uživatelský komfort.

Menší model 6229 má rozměry 72x96x26 mm (šxhxv) a může být volně uložen nebo bezpečně přichycen mosaznými úchytkami M3 na spodní straně.

Větší nožní spínač 6219 je pouze volně uložen. Rozměry jsou 105x141x40 mm (šxhxv).

Oba typy jsou dostupné na skladě výrobce a to ve specifikaci: spínání SPCO v černé nebo šedé barvě s 2m kabelem a možností volby zlatých kontaktů pro 0.1 A, 24 V DC nebo stříbrných kontaktů pro 3 A, 250 V AC/DC.

Podobně jako všechny nožní spínače a ruční ovládače Herga Technology jsou k dispozici i upravené verze na míru s alternativním spínáním, elektrickými charakteristikami, barvami, kabely, konektory atd.

Další možností jsou vzduchově ovládané verze na základě série 6219, které mohou být dodávané jako komplet s odpovídajícími vzduchovými spínači.

Produkty Herga jsou díky své spolehlivosti a širokým možnostem zákaznických úprav tou správnou volbou do průmyslových, medicínských a zdravotnických aplikací.

www.oem-automatic.cz 

hodnocení

Diskuze