TOPlist
header-print
Sekce

Novinky

PREMO: Nová, výkonná řada pohonů

29.09. 2016by Admin E-konstruktér

Absolutní přesnost zajišťuje perfektní pohyb.

Hlavní myšlenkou ucelené řady servo-pohonů PREMO od fy. WITTENSTEIN je vysoká flexibilita pro koncového uživatele. Motory a převodovky mohou být konfigurovány modulárně dle výkonových charakteristik dané aplikace. Výsledkem je modulární systém, který je podstatně univerzálnější a individuálnější s ohledem na výkon pro nejrůznější typy aplikací. Pohony splňují téměř všechny úkoly v oblastech automatizace, integrace a specifikace průmyslu. Díky modulární koncepci mohou být tyto pohony Premo také rychle vyrobeny a dodány.

Více flexibility, efektivity a produktivity

Premo - rotační servo pohony

 

Hlavními výhodami pohonu (motoru + převodovka) je torzní tuhost, přesnost převodovky velmi malou vůlí a vynikající hustota točivého momentu ve spojení s neméně silným, synchronním servomotorem. Premo obsahuje tři řady pohonů.

 1. Premo - základní řada: Optimální výkon pro všechny druhy polohování - Krátké doby cyklu díky nízkému odporu a vysoké tuhosti - velmi dobrá přesnost polohování – Vybaveno hladkým výstupním hřídelem + resolver.
 2. Premo - střední třída: Přesnost polohování a zpracování úloh - Vysoká torzní tuhost a nízká vůle umožňují vysokou akceleraci a kontrolu kvality - Základní výbava s výstupní přírubou a HIPERFACE®s snímač absolutních hodnot, single-turn SIL 2.
 3. Premo – nejvyšší řada: Všestranný téměř ve všech odvětvích: maximální hustota výkonu s vyšší torzní tuhostí a radiálními silami - Základní výbava s hladkým výstupním hřídelem a HIPERFACE® DSL snímač absolutních hodnot, single-turn SIL2   

 


 

 


 

 

 

Výkonové spektrum

Generace Premo rovněž otevírá nové dimenze z hlediska výkonu: zdvojnásobila sílu výkonu při minimalizované velikosti (zástavbě). Zvýšení produktivity a optimalizace díky zvýšení energetické účinnosti na digitálním posílání dat jedním kabelem. Technologie poskytující větší svobodu při plánování, projektování a uskladnění, jakož i nižší investiční náklady.

 

Váš požadavek - Naše řešení

 1. Bezpečnost
 2. Zvýšená produktivita / vyšší celková efektivita zařízení
 3. Jednodušší konstrukce stroje
 4. Spolehlivost / delší životnost   

Typické oblasti využití:

 • Delta roboty (1 až 3 osy, otočná osa)

 • Manipulační portál (osa Z, rotační osa)

 • Obráběcí stroje (rotační osy A, C, výměník nástrojů)

 • Balící stroje (těsnění, řezání sáčků, skládání lepenkových obalů)

 • Tepelné tváření plastů (osa nástroje)

 • Automaticky řízená vozidla   

 

Více informací a katalog ke stažení: http://motion-control.wittenstein.de/en-en/premo/

Firmu Wittenstein zastupuje na českém trhu společnost Consenta spol. s r.o., www.consenta.cz

Navštivte náš na našem stánku během MSV 2016 v pavilonu F , stánek č. 084    

hodnocení

Diskuze