TOPlist
header-print
Sekce

Novinky

Představujeme Vám jedinečný IO-Link starter-kit

13.03. 2018by Admin E-konstruktér

Oslovili nás zákazníci a chtěli jednoduchý nástroj, aby zjistili, jak může být jejich výroba efektivnější. Proto jsme pro Vás v ifm připravili jedinečnou sadu IO-Link starter-kit. Začněte svou první zkušenost s digitální komunikační technologií.

S touto jedinečnou sadou můžete okamžitě vyzkoušet výhody senzorů s IO-Link přímo na Vašem psacím stole. Začněte svou historicky první zkušenost s digitální komunikační technologií. Poznejte, jak co funguje a jak reálně využívat jednotlivá zařízení. Koukněte na naše video, nastavte si distanční optický senzor řady O5D prostřednictvím IO-Link masteru AL1100 a jednoduše sledujte vzdálenost objektu včetně spínacího bodu. Parametry snadno konfigurujete pomocí intuitivního softwaru LR DEVICE pohodlně z běžného PC. Složitá parametrizace na displeji senzoru je již minulostí!

• Konfigurace senzorů pomocí LR DEVICE

Intuitivní software sám vyhledá IO-Link mastery v síti a vytváří tak přehled o celém systému. Kromě toho jsou všechny připojené senzory zobrazeny s příslušnými parametry. To umožňuje nastavit parametry všech senzorů v systému z jednoho centrálního bodu.

• Jednoduché připojení senzoru

Senzory a akční členy jsou připojeny pomocí standardního propojovacího kabelu M12 bez stínění. V závislosti na typu IO-Link masteru lze připojit až 4 nebo 8 IO-Link zařízení a napájet je až 3.6 A. S příslušenstvím EVC693 může být doplněn o pomocné napájení pro připojení o dalši IO-Link aktuatory. Kabel může být až 20 m dlouhý.

• Spolehlivá digitální data

Data ze senzoru se přenáší v digitální podobě. Na rozdíl od analogových signálů, přechodový odpor a elektromagnetické rušení nemůže zkreslit signály.

• Přímé připojení do IT

Integrovaný LR AGENT EMBEDDED je schopen přenášet procesní hodnoty přímo do systemu ERP, bez odbočky přes PLC. Tato druhá komunikační cesta je k dispozici souběžně s PROFINET přes rozhraní sběrnice. To znamená, že je  tak možné nastavit jednoduché připojení PROFINET.

Zjistěte jak nasadit technologii IO-Link do vašich provozů a využijte přednosti sady starter-kit  ZZ1100 za zvýhodněnou cenu 6 000,- Kč bez DPH místo pů vodních 17000,- Kč za jednotlivé produkty. 

nabídka je platná do 31.3.2018 

Senzory s technologií IO-Link nabízejí značnou přidanou hodnotu, která přispívá k budoucnosti Průmyslu 4.0

Aktualizujte svou výrobu novinkami IO-Link od ifm.

hodnocení

Diskuze