TOPlist
header-print
Sekce

Novinky

Planetové převodovky pro jednodušší aplikace

18.04. 2016by Admin E-konstruktér

Produktová řada planetových převodovek Value Line byla navržená tak, aby uspokojila rozličné požadavky výkonnostních tříd, u nichž jsou technické aspekty stejně důležité, jako ty ekonomické.

Firma Consenta byla založena v prosinci roku 1999 s právním postavením společnosti s ručeným omezením a se zaměřením na čistě obchodní činnost.. Uzavřením zastupitelských smluv s významnými světovými firmami jsme získali na trzích České republiky a Slovenska výhradní práva prodeje jejich výrobků. Nejvýznamnějším partnerem je firma Wittenstein Alpha GmbH – výrobce planetových převodovek. Rádi bychom Vám představili novou řadu výrobků.

Jedná se o převodovky řady VALUE LINE – střední třída:


value line Wittenstein
 

Tyto planetové převodovky jsou vhodné pro všechny jednodušší aplikace, téměř pro každou osu. Všechny vstupní a výstupní části této řady, jsou kompatibilní se stávajícími produkty WITTENSTEIN-alpha. Standardem je kvalitní zpracování, vysoká účinnost (95 %), dlouhá životnost a krátký dodací termín.

Vysoká flexibilita a jednoduchá montáž:

Modulární systém, vhodný pro všechny typy servomotorů. U každého typu je možnost zvolit několik variant velikostí svěrného pouzdra pro připojení na motor. Patentovaná montáž přesných planetových převodovek WITTENSTEIN – alpha.

Univerzální montážní poloha:

Naše přesné planetové převodovky obsahují vždy stejné množství maziva. Vysoká flexibilita montážní polohy. Možno instalovat horizontálně nebo vertikálně, výstupní částí nahoru nebo dolů.


Vysoká přesnost chodu díky šikmému ozubení:

Tyto, stejně jako všechny další řady planetových převodovek WITTENSTEIN, mají velmi tichý chod. Naše převodovky se šikmým ozubením mají cca o 6 dB (A) menší hlučnost oproti převodovkám v provedení s přímými zuby. Díky velmi hladkému a tichému chodu nebudete registrovat téměř žádné vibrace.

Dlouhá životnost:

Díky speciálně vyvinutým těsnícím kroužkům na výstupu našich přesných planetových převodovek se významně prodlužuje jejich životnost. Všechny převodovky WITTENSTEIN-alpha jsou bezúdržbové.

wittenstein graf
 
Článek ke stažení ve formátu PNG

www.consenta.cz
hodnocení

Diskuze