TOPlist
header-print
Sekce

Novinky

Nový výpočtový program Cymex 5 : spočítat to nejlépe

14.08. 2016by Admin E-konstruktér

Inženýři firmy WITTENSTEIN – alpha zásadně přepracovali původní výpočtový program Cymex®, který se používá jako nástroj pro správné dimenzování převodovky.

Výsledkem tohoto dlouholetého vývoje je nový Cymex® 5 díky kterému jsme schopni navrhnout kompletní řešení pohonu Vaší aplikace. Celé řešení může být nyní navrženo mnohem jednodušeji a rychleji než kdy jindy.  
 

Cymex® 5 - osvědčený software pro optimalizaci pohonu


  • Umožňuje jednoduché dimenzování a vyhodnocení kompletního hnacího ústrojí (aplikace + pracovní proces + převodovka + motor). Jeho přesný výpočet je výrazně usnadněn pomocí předdefinovaných standardních aplikací, jako je kuličkový šroub, řemenice, otočný stůl, pohon pastorku a hřebene a další….
  • Zvážení všech hlavních ovlivňujících faktorů a specifických parametrů zákazníka má za následek spolehlivý a účinný návrh řešení, jakož i optimalizaci pohonného systému.

Zisk z našich dlouholetých zkušeností


Rádi Vás podpoříme při výpočtu nejvhodnějšího řešení pomocí cymex® 5. Program je velmi intuitivní, ale přesto jsme schopni pro Vás zorganizovat školení, které bude přizpůsobeno Vašim požadavkům. Další informace jsou k dispozici na našich internetových stránkách www.consenta.cz.

 

Nový Cymex® 5 zdarma ke stažení zde: 

http://alpha.wittenstein.de/en-en/cymex-5/

Vaše výhody:

  • Jednoduchý a spolehlivý návrh díky předem definovaným standardním aplikacím
  • Berou se v úvahu všechny specifické parametry aplikace zákazníka
  • Cymex® 5 / Motion Profiler / pro vytváření jednoduchých i složitých pohybových a zátěžových profilů aplikace
  • Možnost importování parametrů z programů SAM, Excel, ACSII databází
  • Program obsahuje více jak 12000 motorů od všech současných výrobců
  • CAD generátor: možnosti generování 2D a3D souborů již s připojovacími komponenty
  • Snadné generování technické dokumentace výpočtu

 

 

 

Cymex® 5 umí počítat více aplikací v jednom souboru - > šetří Váš čas při počítání několika různých variant na jedné ose. Zároveň můžete provést kompletní výpočet stroje na všech osách.

 

Cymex® 5 má obrovskou databázi -> více jak 12000 servomotorů od padesáti předních výrobců. Databáze je pravidelně aktualizována. Obsahuje více jak 8000 variant převodovek WIITENSTEIN-alpha a 200 kombinací lineárního systému pastorku a hřebene.

 

Cymex® 5 je unikátní optimalizátor -> kompletní hnací ústrojí mohou být optimalizována na základě údajů motoru. Tato funkce poskytuje možnost doporučení pro optimalizaci výběru převodovky již během návrhu. Můžete těžit zvětší účinnosti a spolehlivosti. Díky tomu nedochází k předimenzování ani poddimenzování pohonu. Naleznete vždy nejvhodnější řešení.

Podrobnější instruktážní videa naleznete zde:V případě dotazů či zájmu o podrobnější informace nejen ohledně nového výpočtového programu Cymex® 5 nás neváhejte prosím kontaktovat.

Zbyněk Dvořák                 Hana Dittrichová

tel.: 733668120                  tel.: 736640213

zbynek.dvorak@consenta.cz                   hana.dittrichova@consenta.cz

Consenta spol. s.r.o. / www.consenta.cz

Navštivte nás na mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně pavilon F , stánek č. 084

hodnocení

Diskuze