TOPlist
header-print
Sekce

Novinky

Nová řada válců firmy IMI Norgren dle normy ISO 15552 s adaptivním tlumením

12.03. 2018by Admin E-konstruktér

Nová řada válců společnosti IMI Norgren splňující požadavky mezinárodní normy ISO 15552 se automaticky přizpůsobí různým zátěžím bez nutnosti jakýchkoli manuálních úprav nastavení tlumení koncových poloh.

Tzv. adaptivní systém tlumení vyrovnává různé hodnoty zátěže nebo změny využití bez nutnosti nastavení tlumení koncových poloh. Tím se usnadňuje i urychluje samotná instalace válce. Válce nové řady ISO Line jsou až o 20% lehčí než válce předchozí řady, což přispívá ke snížení hmotnosti stroje i nižším přepravním nákladům. Součástky s vysokou tolerancí zajišťují plynulejší pohyb válce a nižší úniky tlakového vzduchu. Montáž spínačů na tři strany válce umožňuje konstruktérům větší flexibilitu. Robustní konstrukce a čistý profil zajišťují, že tyto válce lze využít vřadě oborů počínaje zpracováním potravin a konče těžkým průmyslem.

Válce jsou k dispozici ve dvou verzích: profilový válců (s označením ISO Line PRA/802000) nebo v podobě konstrukce se svorníkovými tyčemi (s označením ISO Line RA/802000) jsou dodávány o průměrech od 32 do 125 mm. Válce jsou k dispozici se standardním zdvihem od 10 do 2 800 mm. Maximální provozní tlak do 16 barů a teplotní rozsah od -20 do +80° C. 

 

Představujeme nový spínač M/50 s možností IO-Link

Magneticky ovládaný polovodičový spínač se standardizovanou možností IO-Link, plně kompatibilní se všemi řadami akčních členů IMI Norgren pro inteligentní automatizační strukturu.
Standardizovaná technologie IO-Link umožňuje inteligentní integraci akčních členů a snímačů do libovolného procesního řetězce. Nový spínač M/50/IOP přináší komunikaci mezi koncovými body a sledování teploty a provozního režimu, stejně jako počítadlo cyklů.
  • Výhody IO-Link
  • Splňuje IEC 61131-9
  • Na seznamu UL
  • Sledování stavu
  • Dvě LED poskytují stavové informace
  • K dispozici s 5m kabelem nebo zástrčkou M8
hodnocení

Diskuze