TOPlist
facebook google+ linkedin youtube
header-print
Sekce

Novinky

Inovované horkovzdušné dmychadlo Leister Mistral

23.11. 2015by Admin E-konstruktér

Společnost Leister Technologies AG je již po několik desetiletí klíčovým hráčem ve vývoji, výrobě a prodeji horkovzdušných dmychadel pro průmyslové využití.

Ať už se jedná o ohřívače, dmychadla nebo horkovzdušné ohřívače, tak všechny přístroje najdou svá uplatnění v nejrůznějších částech výrobních procesů a aplikací.

Produktovou řadou Mistral odstartoval Leister nový koncept kategorie horkovzdušných dmychadel. Řada Mistral je vybavena bezuhlíkovými motory vhodnými pro nepřetržitý provoz. Produkty řady Mistral jsou k dispozici ve dvou skupinách - Mistral 2, 4 a 6 PREMIUM a Mistral 6 SYSTEM.

Inovované horkovzdušné dmychadlo Leister Mistral

V jednodušší, ale neméně inovativní řadě Mistral PREMIUM může být ohřev a dmychadlo zapnuto/vypnuto nezávisle. Navíc ho lze provozovat buď jako zařízení s integrovaným ovládáním, nebo s externím rozhraním umožňujícím regulaci teploty zvnějšku.

Nejvyšší řada Mistral 6 SYSTEM může také fungovat pomocí integrovaného ovládání nebo skrz externí rozhraní, kdy je zapojeno do systému s uzavřeným obvodem. Dobře čitelný displej zobrazuje všechny relevantní hodnoty a informace a lze jej využít k naprogramování rozličných možností použití. Integrovaný teplotní alarm přináší přesné informace o teplotě do interního uzavřeného obvodu. Řada SYSTEM disponuje navíc funkcí automatického chlazení.

Pomocí inovativní ovládací jednotky e-drive lze snadno nastavit objem vzduchu a teploty dle požadavků jakékoliv aplikace. Dodatečnou bezpečnost poskytuje integrovaná ochrana jednotky a topného tělesa s photo transistor.

Další výhodou je integrovaný připojovací adaptér vzduchové hadice s vnitřním 1-palcovým závitem, díky němuž již nepotřebujete žádný další adaptér.

 Inovované horkovzdušné dmychadlo Leister Mistral

Všechny modely skupiny Mistral jsou atraktivní svým moderním průmyslovým designe. Výhodou je rovněž vrchní přístup k montážním štítkům (mounting tabs).

Veškeré produkty společnosti Leister Technologies AG distribuuje pro Českou republiku společnost WELDPLAST ČR s.r.o. (respektive WELDPLAST SR s.r.o. pro Slovenskou republiku).

www.weldplast.cz

hodnocení

Diskuze

Newsletter

Chcete dostávat novinky emailem?