TOPlist
header-print
Sekce

Novinky

Inovované horkovzdušné dmychadlo Leister Mistral

23.11. 2015by Admin E-konstruktér

Společnost Leister Technologies AG je již po několik desetiletí klíčovým hráčem ve vývoji, výrobě a prodeji horkovzdušných dmychadel pro průmyslové využití.

Ať už se jedná o ohřívače, dmychadla nebo horkovzdušné ohřívače, tak všechny přístroje najdou svá uplatnění v nejrůznějších částech výrobních procesů a aplikací.

Produktovou řadou Mistral odstartoval Leister nový koncept kategorie horkovzdušných dmychadel. Řada Mistral je vybavena bezuhlíkovými motory vhodnými pro nepřetržitý provoz. Produkty řady Mistral jsou k dispozici ve dvou skupinách - Mistral 2, 4 a 6 PREMIUM a Mistral 6 SYSTEM.

Inovované horkovzdušné dmychadlo Leister Mistral

V jednodušší, ale neméně inovativní řadě Mistral PREMIUM může být ohřev a dmychadlo zapnuto/vypnuto nezávisle. Navíc ho lze provozovat buď jako zařízení s integrovaným ovládáním, nebo s externím rozhraním umožňujícím regulaci teploty zvnějšku.

Nejvyšší řada Mistral 6 SYSTEM může také fungovat pomocí integrovaného ovládání nebo skrz externí rozhraní, kdy je zapojeno do systému s uzavřeným obvodem. Dobře čitelný displej zobrazuje všechny relevantní hodnoty a informace a lze jej využít k naprogramování rozličných možností použití. Integrovaný teplotní alarm přináší přesné informace o teplotě do interního uzavřeného obvodu. Řada SYSTEM disponuje navíc funkcí automatického chlazení.

Pomocí inovativní ovládací jednotky e-drive lze snadno nastavit objem vzduchu a teploty dle požadavků jakékoliv aplikace. Dodatečnou bezpečnost poskytuje integrovaná ochrana jednotky a topného tělesa s photo transistor.

Další výhodou je integrovaný připojovací adaptér vzduchové hadice s vnitřním 1-palcovým závitem, díky němuž již nepotřebujete žádný další adaptér.

 Inovované horkovzdušné dmychadlo Leister Mistral

Všechny modely skupiny Mistral jsou atraktivní svým moderním průmyslovým designe. Výhodou je rovněž vrchní přístup k montážním štítkům (mounting tabs).

Veškeré produkty společnosti Leister Technologies AG distribuuje pro Českou republiku společnost WELDPLAST ČR s.r.o. (respektive WELDPLAST SR s.r.o. pro Slovenskou republiku).

www.weldplast.cz

hodnocení

Diskuze