TOPlist
header-print
Sekce

Novinky

HENNLICH s novými spínači tlaku a teploty. Pro jaderné elektrárny i ponorky

16.08. 2018by Admin E-konstruktér

Využitelné v teplotách od -90 do +600°C i ve výbušném prostředí, robustní konstrukce a odolnost vůči tlaku až 1100 bar – to jsou jen některé z vlastností termostatů a manostatů GEORGIN, nově v portfoliu společnosti HENNLICH.

Litoměřice, 15. srpen 2018 – Robustnost a spolehlivost těchto spínačů si už ověřila francouzská armáda ve svých lodích a ponorkách. Slouží v železniční dopravě u francouzské rychlodráhy TGV, v jaderné energetice, ale také v chemickém průmyslu a petrochemii. Zařízení také splňují vysoké nároky na bezpečnost díky certifikaci SIL2 a HAF604 pro využití v jaderné energetice.

„Jde o nesmírně robustní zařízení, které je navrženo pro řízení provozu za podmínek vysokých teplot a tlaku. Je možné je využít v prostředí s nebezpečím výbuchu. Vyznačují se zvýšenou odolností vůči vibracím. Spínače splňují požadavky HAF604 a lze je proto použít v jaderné energetice," říká Václav Patrovský, produktový manažer pro měřící techniku divize Meres firmy HENNLICH.

Výrobce GEORGIN má více než 75 let zkušenosti  výrobou těchto zařízení. Firma se ale nezaměřuje pouze na tlakové a teplotní spínače. Do portfolia patří i tlakové a teplotní sensory, oddělovací převodníky do výbušného prostředí, převodníky diferenčního tlaku a další.

Spínače tlaku a teploty GEORGIN získaly široký soubor certifikátů, jako jsou VERITAS, Cenelec, ATEX, IECEx, EAC-GOST nebo SIL. Prohlášení o shodě CE, evropský PED certifikát a certifikát jakosti ISO jsou samozřejmostí.

Převodník tlakové diference FKC (přesnost 0,065% , měřící rozsahy od 1kPa do 20 MPa)

 

Tlakový spínač FP serie P  (zvýšená bezpečnost SIL2 , provedení do výbuchu ATEX  Ex i / d , EICEx)

Historický bezpečnostní kapilárový termostat NC 6 (provedení do výbuchu)

hodnocení

Diskuze