TOPlist
header-print
Sekce

Novinky

AMPER 2015 – novinky největších lídrů v oboru na jednom místě

16.02. 2015by Admin E-konstruktér

Přípravy 23. ročníku největšího veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení na území ČR a Slovenska začínají finišovat. Na veletrh AMPER 2015 je přihlášeno více než 550 nových i tradičních vystavovatelů.

Tento každoroční svátek všech elektrotechniků, projektantů, revizních techniků, architektů i fandů tohoto špičkového oboru se bude konat v termínu 24. – 27. 3. 2015 na brněnském výstavišti.


Elektrotechnika nepochybně proniká a souvisí se všemi oblastmi průmyslu i běžné praxe, ať už jsou to moderní informační technologie, stavebnictví, strojírenství či architektura. Veletrh AMPER nabízí všem odborníkům a fandům elektrotechniky, jedinečnou možnost si prohlédnout a podiskutovat o novinkách největších lídrů zoblasti elektroinstalační techniky, inteligentních elektroinstalací, elektrotechnické infastruktury budov a dalších vymoženostech přímo vpraxi.

 

Svět nejmodernějších technologií představí na veletrhu AMPER společnost ABB, světová špička voblasti automatizace a energetiky, poskytující služby průmyslovým podnikům, výrobcům a distributorům energií. Obor elektroinstalační techniky bude zastoupen i společností OBO BETTERMANN. Jejich provázaná řešení vytvářejí elektrotechnickou infrastrukturu budov v nejrůznějších projektech po celém světě. Aktuální nabídka inovativního sortimentu průmyslové elektrotechniky a elektroniky bude ke zhlédnutí na stánku společnosti PHOENIX CONTACT nebo společnosti WAGO Elektro, lídra světového trhu voblasti pružinový svorkových spojů. Wago Elektro vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní komponenty pro průmysl, procesní techniku a automatizaci budov. Širokou paletu výrobků zoblasti senzoriky, automatizace, elektroinstalace, rozváděčové techniky, pohonů a energetických zdrojů bude prezentovat společnost SCHMACHTL CZ. Nebude chybět ani tradiční český výrobce elektroinstalačního úložného materiálu a kabelových nosných systémů společnostiKOPOS KOLÍN nebo společnosti ELKO EP, jejíž zástupci představí novinky vpestré škále tradičních modulových přístrojů, inteligentní elektroinstalaci iNELS nebo dostupnost bezdrátového systému.

Bezdrátová řešení elektroinstalace představí také společnost Enika, která patří knejvýznamnějším výrobcům v ČR sdistribuční sítí vmnoha zemích světa. Svůj výrobní program stykačů, ochranných a časových relé, vačkových spínačů a spouštěčů motorů bude prezentovat také firma Elektropřístroj nebo společnost IES, která se v oblasti elektrotechniky vyprofilovala ve významného distributora renomovaných značek. Mimo vlastních dodávek zajišťuje také technické poradenství, školení, komplexní řešení voblasti inteligentních budov a další služby. Na veletrhu AMPER najdete také expozici společnosti Elektro-System-Technik, která se zabývá prodejem elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů. Navštívit můžete také expozici společnosti Weidmüller, která vedle standardních produktů zoblasti průmyslové elektroniky, nabízí také služby akomplexní řešení pro náročné průmyslové aplikace odsilových asignálových obvodů až kdatovým sítím. Všechny tyto společnosti zoboru elektroinstalační techniky budou prezentovány vhale P.

Vhale P nepřehlédnete také expozici jedné znejvětších elektrotechnických společností vČR, společnosti SIEMENS, která své technologie, produkty a služby dodává zákazníkům ze soukromého i státního sektoru v oblasti energetiky, zdravotnictví, průmyslové a veřejné infrastruktury a informačních technologií.

Silnou vystavovatelskou základnu veletrhu tvoří také firmy zoblasti osvětlení. Své novinky na veletrhu představí např. společnost ELSTAV lighting, která se specializuje na veřejné osvětlení, dále společnost EMOS, GREENLUX, KOOPERATIVA výrobní družstvo, TRON ELEKTRONICKÉ SOUČÁSTKY, AMAKO, Light Home, FULGUR, německá společnost Verbatim a další.

Veletrh AMPER stabilně láká knávštěvě přes 40000 návštěvníků zřad odborné veřejnosti. Celých 10 % návštěvnosti tvoří zahraniční účastníci. Kromě expozic vystavovatelů, je nedílnou součástí veletrhu odborný doprovodný program tvořený semináři, konferencemi, školeními, specializovanými fóry a setkáními, který zasahuje do všech nomenklaturních oborů zastoupených na veletrhu.

Více informací naleznete na www.amper.cz.
Terinvest, spol. sr.o., Bruselská 266/14, 120 00 Praha 2, tel: +420 221 992 100, e-mail: amper@terinvest.com.

hodnocení

Diskuze