TOPlist
facebook google+ linkedin youtube
header-print
Sekce

Novinky

SOUBOR PRŮMYSLOVÝCH VELETRHŮ NABÍRÁ TEMPO

07.02. 2016by Admin E-konstruktér

Další ročník průmyslových veletrhů v PVA EXPO PRAHA se již blíží.

Brány výstaviště se otevřou pro odborné návštěvníky 10. – 13. května 2016. Tradiční veletrhy FOR INDUSTRY, FOR ENERGO a FOR LOGISTIC budou rozšířeny o veletrh 3D technologií FOR 3D a veletrh informačních systémů pro průmysl FOR INFOSYS. Vystavovatelé předvedou pestrou nabídku nových produktů a technologií, připraveny budou i tematické přednášky a semináře. V rámci doprovodného programu se uskuteční 10. května již 2. ročník mezinárodního ENERGO SUMMITu.

Prodloužení veletrhů ze tří na čtyři dny tak uvítají nejen vystavovatelé, ale i návštěvníci.

Jarní průmyslové veletrhy představí vroce 2016 nový obor

Vystavovatelé mají příležitost se prezentovat na souboru 5 veletrhů. Primárním cílem organizátora je vytvořit jedno místo pro setkávání odborníků zprůmyslových oblastí a pro prezentaci všech průmyslových výrobků, technologií a služeb. Kromě mezinárodního veletrhu strojírenských technologií FOR INDUSTRY se představí i vystavovatelé zoboru logistiky, skladování a manipulace FOR LOGISTIC, výroby, rozvodu a užití energie FOR ENERGO a 3D technologií FOR 3D. Dále se nově představí neustále se rozvíjející obor informačních systémů pro průmysl FOR INFOSYS.

Vystavovatelé přibývají

Mezi vystavovatele veletrhu FOR INDUSTRY se vroce 2016 opět vrací firma TAJMAC – ZPS, která se zúčastní se třemi stroji na ploše cca 200 m2. Dvěma dlouhotočnými automaty a jedním obráběcím centrem. Jako atrakci pro návštěvníky přiveze i rally speciál vbrandu TAJMAC-ZPS. Ředitel divize Manurhin Tomáš Dederle kúčasti dodává: „My vTAJMAC-ZPS ve Zlíně jsme přesvědčeni, že pražskou výstavu potřebujeme. Vzhledem kčasové náročnosti a věčné přestavbě dálnice D1 se spousta zákazníků zoblasti Prahy a zoblastí na sever, západ a jih od Prahy do Brna vůbec nevypraví. Ano, návštěvnost veletrhu FOR INDUSTRY není dle potřeb naší společnosti vyhovující. Ale těžko můžeme očekávat, že se zvýší, pokud se nezvýší i počet vystavujících firem. Na veletrhu je nutné posílit obory dodavatelů nástrojů a příslušenství a řadu dodavatelů strojů. Veletrh FOR INDUSTRY má ambici stát se do budoucna specializovaným veletrhem zaměřeným na obrábění a opustit svůj charakter všeobecného průmyslového zaměření. A je pouze na nás, jestli tuhle transformaci chceme nebo ne, jestli pro nás je nebo není obchodně zajímavá. Pro TAJMAC-ZPS zajímavá je. Česká republika je pro nás klíčovým trhem". Kromě obráběcích strojů budou na veletrhu zastoupeny i další obory, jako např. měřící technika. Návštěvníci se mohou těšit na mobilní kalibrační laboratoř M&B CALIBR, dále prezentaci společností Mitutoyo Česko či DEOM. Dále se na veletrhu budou prezentovat mimo jiné společnosti JC METAL, GRAVOTECH, MURTFELDT PLASTY, TPV GROUP, Pružiny Praha či Boukal.

V oboru logistiky se tradičně představí Jiří Štěpánek – INDEVA, WANZL, KASYS a TENTE s novinkou E-Drive 1. Jedná se o elektricky poháněné kolečko, které umožňuje snadnou manipulaci s těžkým nákladem a zvyšuje tím pracovní výkon. Letos poprvé se na veletrhu představí společnost ITFutuRe s komplexní sadou aplikací a nástrojů plusSystem, mající za cíl urychlit, zjednodušit a zpřesnit provádění běžných operací, či společnost CCV, jež drží pozici jediné informačně ucelené vstupní brány do světa EDI a bez papírové výměny obchodních a logistických dokladů v České republice. Vrámci veletrhu FOR 3D bude možné si na stánku společnosti TOBEINCO vyzkoušet zážitek z virtuální reality na vlastní kůži díky brýlím na virtuální realitu značek Homido, Vrizzmo, BeeVR, PanoBoard a 360° kamer 360fly a 360° rigy na GoPro kamery Freedom360. Hned tři druhy 3D tiskáren typu MakerBot Replicator 2, makerBot Replicator 5th Gen a MakerBot Replicator Z18 a zároveň získat informace o světě 3D technologií bude možné u stánku TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE.

Vystavovatelé mohou jako každý rok přihlásit své nejinovativnější výrobky a produkty do soutěže Grand Prix. Ocenění Top Expo si pak odnesou nejpůsobivější expozice veletrhu a to do 50m² a nad 50 m².

 

Proč se účastnit průmyslových veletrhů v Praze

 

Jednotliví vystavovatelé jistě bezesporu ocení velmi vstřícnou cenovou politiku, se kterou přichází organizátor těchto veletrhů, a to nejen pro prezentaci strojů. Velkou pozornost klade organizátor i na propagaci vystavujících firem od jejich přihlášení až po skončení veletrhu.

Navíc Praha je již tradičně místem setkání špičkových odborníků, obchodníků a představitelů veřejné správy. Tomuto faktu také přispívá, že je areál PVA EXPO PRAHA výborně dopravně dostupný nejen pro návštěvníky, ale také pro vystavovatele. Nachází se na konečné stanici metra, má ideální napojení na dálnici a obchvaty hlavního města včetně parkoviště v areálu a dalšího odstaveného parkoviště v blízkosti.

Multifunkční areál PVA EXPO PRAHA

Největší veletržní areál vhlavním městě prošel za poslední roky rozsáhlou modernizací jak výstavních hal, tak zázemí pro návštěvníky i vystavovatele. VPVA EXPO PRAHA se ročně uskuteční na 80 akcí súčastí přes 5600 firem zvíce než 30 zemí světa a návštěvností téměř 600000. Areál byl v březnu tohoto roku rozšířen o Kongresový sál s ojedinělou kapacitou 650 osob.

 

FOR INDUSTRY | FOR ENERGO| FOR LOGISTIC | FOR 3D| FOR INFOSYS

10. – 13. května 2016 | PVA EXPO PRAHA | www.prumysloveveletrhy.cz

hodnocení

Diskuze

Newsletter

Chcete dostávat novinky emailem?