TOPlist
facebook google+ linkedin youtube
header-print

Nabídky zaměstnání

Pro přidání nové nabídky pošlete zadání inzerátu na inzerce@e-konstrukter.cz. Cena za zveřejnění inzerátu je 300,- Kč/2 týdny.

 7.7.2016
3D konstruktér
s angličtinou

Malá pobočka německé firmy v oboru výroby lopatkových čerpadel, armatur, elektroniky pro
petrochemický průmysl a zařízení pro čerpání pohonných hmot hledá kolegu na pozici:

Náplň práce
· návrh a design jednotlivých mechanických komponent i montážních celků v 3D programu
· úprava designu stávajících produktů, hledání nových kvalitnější a efektivnější řešení
· spolupráce na vývoji nových projektů
· příprava podkladů pro zadání výroby a technické dokumentace dle požadavků zákazníka
· koordinace realizace projektů s výrobou
· komunikace a denní spolupráce s konstruktéry v zahraniční matce
· zaškolení v zahraniční matce po dobu 2 – 3 měsíců, služební cesty do zahraničí
Požadujeme
· SŠ/VŠ technického směru (strojírenství)
· praxi s designem v 3D programu
· min. středně pokročilou znalost AJ, NJ výhodou
· aktivní a zodpovědný přístup
· praxe 3 roky v konstrukci (počítá se i praxe při škole)

Nabízíme
· zázemí prosperující zahraniční rodinné společnosti
· stabilní pracovní uplatnění na HPP
· motivující finanční ohodnocení
· 25 dní dovolené
· stravenky
· profesní zaškolení a další vzdělávání v oboru
· hrazené jazykové kurzy na pracovišti
· působnost v mezinárodním týmu vývojářů
· zajímavou, zodpovědnou a aktivní práci
· nástup dle dohody
· smlouva na 1 rok, poté na dobu neurčitou

V případě zájmu nebo dotazů prosím o kontakt na výše uvedený email, případně telefon.

Těšíme se na spolupráci

HAAR CZ s.r.o.
Jiřího ze Vtelna 1731, 19300 Praha 9, CZ
tel.: +420 281 012 656